Atribuită
Cumpărare directă
Vopsea alchidica pentru lemn/metal alba 0,75 l 8,34 lei fara tva/buc x 1 buc vopsea alchidica pentru lemn/metal de culoare gri 0,75 l 8,34 lei fara tva/buc x 1 buc vopsea alchidica pentru lemn/metal neagra 0,75 l 8,34 lei fara tva/buc x 1 buc diluant pentru vopsea alchidica 0,9 l 9,02 lei fara tva/buc x 2 buc spray vopsea alb mat 13,17 lei fara tva/buc x 1 buc spray vopsea de culoare gri 15,57 lei fara tva/buc x 1 buc spray vopsea negru mat 12,90 lei fara tva/buc x 1 buc conform ofertei nr. 101355143/22.07.2021
- Număr anunț
- DA28463545
- Autoritate contractantă
- Muzeul National al Unirii Alba Iulia (CUI 4331457)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44111000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 84 RON
- Valoare atribuită
- 84 RON
- Data publicării
- 27.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.