Atribuită
Cumpărare directă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste să achiziționeze următoarele produse pentru curațenie pentru Baza de la Sarmizegetusa: 1) Pilota matlasata şi cearceaf 140x200 cm, faţă de pernă 55x75 cm = 15 buc, 2) Pernă matlasată pt. dormit 50 x 70 cm = 20 buc, 3) Set de feţe de pernă de 55x75 cm = 3 seturi, 4) Husă saltea de 100x200 cm pentru 1 persoana cu elastic = 20 seturi, 5) Set de cate 6 prosoape de bucatarie de 60x40 cm = 4 buc., 6) Farfurie ceramică adâncă = 12 buc., 7) Farfurie ceramică întinsă = 12 buc., 8) Farfurie ceramica mică 20 cm = 12 buc., 9) Set de tacâmuri inox (linguri, furculiţe, cutite, linguriţe) = 2 set, 10) Set de 6 pahare 24 cl = 5 seturi, 11) Set de 6 pahare mari = 5 seturi, 12) Tigaie 28 cm = 1 buc, 13) Tigaie 22 cm = 1 buc., 14) Bureti vase = 10 buc, 15) Lavete umede = 10 buc, 16) Saci menaj 35litri, rezistenti/15buc = 10 seturi, 17) Set galeată cu mop = 3 seturi, 18) Cos gunoi cu capac interior (35 l) = 5 buc., 19) Perii WC = 5 buc., 20) Sapun lichid 4L = 2 bid., 21) Maturi de paie = 5 buc.,
- Număr anunț
- DA28459332
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 39512000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.845 RON
- Valoare atribuită
- 3.845 RON
- Data publicării
- 26.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.