Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: TEAVA CUPRU 15X0,5 L=3M THERMOGREEN 10 105 44,41 BUC 444,1 ADAPTOR INT-EXT 18-1/2 4243 10 394 3,01 BUC 30,1 RACORD MONOCOMANDA PVC L60 10 59 9,17 BUC 91,7 COT INT-INT 18 5090 10 536 2,01 BUC 20,1 .Conform oferta de pret nr. 101343878 din 16.07.2021.
- Număr anunț
- DA28444841
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APĂRĂRII NAŢIONALE - UNITATEA MILITARĂ 01915 CRISTIAN (CUI 41289292)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 492 RON
- Valoare atribuită
- 492 RON
- Data publicării
- 22.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.