Atribuită
Cumpărare directă
3014987 CLEO ECO MASCA 2 BUC 3014988 CLEO LAVOAR 2 BUC 3014028 JOLLYFLEX +VENTIL 1"1/4 32/40 8056/V 2 BUC 3001357 BATERIE SERIE 35 PERETE F412 2 BUC 6032756 SCARA AL 5 TREPTE DRALD5 1 BUC 5002771 PACHET VOP.LAV.ECOPLAST 15L +AM 3L PROMO 1 BUC 5015868 ROST SATIN EMAIL SUPERLUC.GRI 0,6L 2 BUC 5013722 PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 40 MM 1 BUC 5013727 PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 100 MM 1 BUC 5015862 ROST SATIN EMAIL ALCHIDIC ALB 0,6 L 2 BUC
- Număr anunț
- DA28441547
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA GORJ (CUI 5632539)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.138 RON
- Valoare atribuită
- 1.138 RON
- Data publicării
- 22.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.