Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE - SIFON MARE K48 1 BUC 25 MOCHETA TKT FAVORIT 1212 ( 4 M) 36 M2 39 FURTUN MEGAFLEX/AQUAFIX 15MM R50M 5 M 1.480,00 PISTOL STROPIRE CLASIC GARDENA 1 BUC 22 COLIER GALVANIZAT 12-20-9MM 1 SET 50 CONECTOR FURTUN 1/2'' 2 BUC 111 CONECTOR ROBINET 3/4'' 1 BUC 45 TEAVA PP 50X1,8-2000MM+INEL 2 BUC 55 TEAVA PP 50X1,8-1000MM+INEL 1 BUC 86 COT HTB 50X87 PP SC 2 BUC 172 HUSE MATERIAL ELASTIC NEGRU GRI SET=9BUC 1 BUC 1 REZERVOR KLASIK PLUS 7L 667148 1 BUC 20
- Număr anunț
- DA28440728
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ALBA (CUI 5823920)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.156 RON
- Valoare atribuită
- 1.156 RON
- Data publicării
- 22.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.