Atribuită Cumpărare directă

TRACTORAS TUNS GAZON O'MAC TG -necesar conform referatului de necesitate nr 5441/19.07.2021

Număr anunț
DA28428410
Autoritate contractantă
COMUNA UNIREA (CONSILIUL LOCAL UNIREA) (CUI 4562087)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
16311000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.382 RON
Valoare atribuită
13.382 RON
Data publicării
20.07.2021 00:00
Data finalizării
21.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.382 RON

din 13.382 RON estimat