Atribuită Cumpărare directă

CABLU CYABY/C2XABY 3X1,5 R100, CABLU CYABY/C2XABY 3X2,5 R100, INTR RCBO 1P+N AC 30mA C16A EZ9D32616, INTR RCBO 1P+N AC 30mA C25A EZ9D32625, INTR RCBO 1P+N AC 30mA C10A EZ9D32610, INTR AUTOMAT 1P+N 4500 C 6A EZ9P32606

Număr anunț
DA28427019
Autoritate contractantă
SCOALA NATIONALA DE PREGATIRE A AGENTILOR DE PENITENCIARE TG. OCNA (CUI 4278060)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44321000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.313 RON
Valoare atribuită
3.313 RON
Data publicării
20.07.2021 00:00
Data finalizării
21.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.313 RON

din 3.313 RON estimat