Atribuită Cumpărare directă

PAC 20 4020663 PARCHET MODERA 10MM C32 K057 STJ CLEAR V 1.216,13 BUC 15 4010249 PLINTA SMART FLEX 521 STEJ.ANTIC2,5ML 202,94 SET 4 4010244 COLT INT PLINTA SMART 521 STEJ.AN 2/SET 20,34 SET 8 4010245 IMBINARE PLINTA SMART 521 STEJ.ANT 2/SET 34,08 SET 3 4019605 CAPETE S/D PLINTA SMART 521 STJ.AN 2/SET 12,05 PUN 1 1018206 DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100buc 25,4 PAC 5 4021237 SPRINTUS XPS SMART 3 MM (6,4MP/PAC) 127,02 BUC 2 5010276 BANDA MASCARE BAUDEMAN 50MX50MM 4359-44 12,55 BUC 1 5017262 SET GRATAR+TRAFALET 250X67 MM SG25VM 16,57 BUC 1 7010629 BIDINELE PROF. 170X70MM LT09647 32,61 BUC 1 5012597 OSK SW SUPERLAV MAT A-M INT ALB 25L 393,28 BUC 1 5001158 AMORSA PERETE DANKE 10L 40,56 BUC 3 5000805 GLET CERESIT CT 127 20KG 102,93 BUC 2 8011464 SINA PVC MUNCHEN BM2 250 CM 55,7 M 5 8000274 MASCA PVC SINE 7CM STEJAR 8648/8486 31,26

Număr anunț
DA28423727
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Bucovina" Suceava (CUI 4244490)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44111000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.323 RON
Valoare atribuită
2.323 RON
Data publicării
20.07.2021 00:00
Data finalizării
20.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.323 RON

din 2.323 RON estimat