Atribuită
Cumpărare directă
PARCHET FP552 12MM CL 33 MATHIS OAK V M2 62,10 PARCHET SF104 12MM CL 33 ZAMORA OAK V M2 62,10 PLINTA SMART FLEX 552 SALCAM 2,5ML BUC 66,00 COLT INT PLINTA SMART 552 SALCAM 2/SET SET 6 COLT EXT PLINTA SMART 552 SALCAM 2/SET SET 4 IMBINARE PLINTA SMART 552 SALCAM 2/SET SET 12 CAPETE S/D PLINTA SMART 552 SALCAM 2/S SET 2 DIBLU RAPID TAL 6x40DFG 100BUC 46400 PUN 1 BANDA MASCARE BAUDEMAN 50MX50MM 4359-44 BUC 2,00 FOLIE PEE 2,5MM 25 M2/ROL 30KG/M3 (EPLF) ROL 5
- Număr anunț
- DA28419686
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Mihai Eminescu Botosani (CUI 3585570)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44112240-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.781 RON
- Valoare atribuită
- 6.781 RON
- Data publicării
- 19.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.