Ofertă acceptată Cumpărare directă

VTU cazan apă caldă joasă presiune SUPERAC 1220 deținut de către U.M. 01602 Bacău

Număr anunț
DA34505247
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01110 IASI (CUI 4701452)
Cod CPV
71631000-0 · Servicii de inspectie tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
27.787.860 RON
Data publicării
15.11.2023 11:23
Data finalizării
17.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.787.860 RON