Atribuită Cumpărare directă

6034765 PLACA RIGOLA CAROSABILA DUBLU ARMATA 160 BUC 45,60 6016054 RIGOLA CAROSABILA R3 CIMENT 124 BUC 80,05 6038151 PALET RETURNABIL ELIS 900X1200 36 BUC 44,00 9501248 TRANSPORT MACARA ZONA A 2 AU 109,24

Număr anunț
DA28412556
Autoritate contractantă
Comuna Vadu Pasii (CUI 4385538)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.024 RON
Valoare atribuită
19.024 RON
Data publicării
19.07.2021 00:00
Data finalizării
20.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.024 RON

din 19.024 RON estimat