Atribuită
Cumpărare directă
1043740 HOFF BANDA IZOLER 20MX18MMX0,15 NEGRU 5 BUC 1001235 DULIE E27 CERAMICA 20 BUC 1008801 TUB TERM. SUBT NG SR1F 3.2-1.6 203008 5 BUC 1013931 TUB TERM. SUBT NG SR1F 4.8-2.4 127189 5 BUC 1052074 HF SET 3BEC LED A60 12-75W E27 CW 10 SET 1048678 TOP INTRERUPATOR 10A ALB 5 BUC 1048682 TOP INTRERUPATOR DUBLU 10A ALB 5 BUC 1050866 TOP PRIZA SCHUKO DUBLA 16A ALB 5 BUC 1048686 TOP PRIZA SCHUKO SIMPLA 16A ALB 5 BUC 2010012 PERIE CURATAT CENTRALE MARI M12 4EFCM 1 BUC 2009935 BASTON PT.ARICI CU BUCSE M12 4CR15 1 BUC 6005281 TIJA COMPLET FILETAT 1M DIN975-4.8 M16ZA 2 BUC 6001288 SD PIULITA HEXAGONALA DIN934-8 M16 ZA 8 BUC 1055348 BURGHIU CONIC IN TREPTE HSS, 4–20mm HiKO 1 BUC 4006708 DIBLU/SURUB TSS 6X50 62200B0605000 100 BUC 6000208 SURUB CAP HEXAGONAL M6X40 ZA DIN933-5.8 20 BUC 6006481 PIULITA CU AUTOBLOCARE DIN985-8 M6 ZA 20 BUC 1007323 SAIBA PLATA SPECIALA DIN522C M6X20X1 ZA 20 BUC 6000440 SURUB CAP HEXAGONAL M6X80 ZA DIN933-6.8 100 BUC 6000212 SD PIULITA HEXAGONALA DIN934-8 M6 ZA 100 BUC 6006654 SAIBA PLATA SPECIAL DIN522C M6x24x1,2 ZA 200 BUC 7027603 MANUSI ANTIINTEPATURA - MAR 10 EM32 10 BUC 7027605 MANUSI DUBLU INTARITE EM3 4 BUC 7007089 DIBLU NYLON+SURUB 8X80 ZA 64102b08080 50 BUC 1029048 DIBLU/SURUB FM-X5 10X85 64402b1008500 10 BUC 6001531 SURUB LEMN 4X25 07101d4002500 100 BUC 1027767 PERIE SARMA CORP PVC 5 RANDURI LT06952 5 BUC 3015815 MEC.WC EVAC.2" F.FLOTOR AP.SIMP. MD2G-00 3 BUC 6020089 CARLIG JGHEAB G125 ROSU PVC 18 BUC 6020095 IMBINARE JGHEAB G125 ROSU PVC 2 BUC 5013
- Număr anunț
- DA28409419
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public Judetean Salvamont Gorj (CUI 10111022)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.285 RON
- Valoare atribuită
- 1.285 RON
- Data publicării
- 16.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.