Atribuită Cumpărare directă

4014349 PARCHET MARINE 10MM CL32 D3787 BALTIC-V 4010249 PLINTA SMART FLEX 521 STEJ.ANTIC2,5ML 4010244 COLT INT PLINTA SMART 521 STEJ.AN 2/SET 4010241 COLT EXT PLINTA SMART 521 STEJ.AN 2/SET 4010245 IMBINARE PLINTA SMART 521 STEJ.ANT 2/SET 1018206 DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100buc 5000686 MOMENT EXPRES FIX 375 G 4021237 SPRINTUS XPS SMART 3 MM (6,4MP/PAC)

Număr anunț
DA28408258
Autoritate contractantă
Scoala gimnaziala Ecaterina Teodoroiu Braila (CUI 17378940)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.681 RON
Valoare atribuită
2.681 RON
Data publicării
16.07.2021 00:00
Data finalizării
16.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.681 RON

din 2.681 RON estimat