Atribuită
Cumpărare directă
DESCRIERE: PACHET DIVERSE ARTICOLE LICEUL TEORETIC PETROL MORENISEDNA PRIZA DUBLA16A 2P+E SDN3000421 SEDNA INTR. SIMPLU SDN0100121 SEDNA RAMA 1 POST ALBA SDN5800121 PARCHET RING 12,3MM 8029 STEJAR RUSTIC SPRINTUS XPS SMART 5 MM (5,5 MP/PAC) FOLIE PEE 2,5MM 25 M2/ROL 30KG/M3 (EPLF) PLINTA ESQUERO 608 STEJAR ROSU 2.5 M COLT INT PLINTA ESQ 608 STEJ ROSU 2/SET COLT EXT PLINTA ESQ 608 STEJ ROSU 2/SET IMBINARE PLINTA ESQ 608 STEJ ROSU 2/SET PACHET INNENWEISS INT.15 L+AM 4L PROMO DANKE 15 EM USC RAP OCRU 4L PLACA RIG. NORM. RB 9,5 (1,2X2,6M) BANDA IMBINARE AUTOADEZIVA 90M RIG SURUB RIG. CU DIBLU 6X60MM(50 BUC) PROFIL DE COLT 3M IPSOS RIG. ADEZIV RIFIX 25KG GLET CERESIT CT 127 20KG
- Număr anunț
- DA28406949
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC PETROL MORENI (CUI 4279782)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.596 RON
- Valoare atribuită
- 2.596 RON
- Data publicării
- 16.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.