Atribuită Cumpărare directă

Bec led lumanare 6 W lumina rece 50 buc x 8,38 lei fara tva Proiector led 20 W lumina rece IP65 20 buc x 47,89 lei fara tva Proiector led 5 W lumina neutra IP65 10 buc x 38,72 lei fara tva conform ofertei nr. 101337345 din 13.07.2021

Număr anunț
DA28401902
Autoritate contractantă
Muzeul National al Unirii Alba Iulia (CUI 4331457)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
31531000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.764 RON
Valoare atribuită
1.764 RON
Data publicării
15.07.2021 00:00
Data finalizării
15.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.764 RON

din 1.764 RON estimat