Atribuită Cumpărare directă

RADIATOR OTEL 22PKKP 600X1400 M. ACHIZITIE CONFORM OFERTA DE PRET NR. : 101337818/13.07.2021.

Număr anunț
DA28391754
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VLAICU VODA SLATINA (CUI 21354760)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44621111-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
742 RON
Valoare atribuită
742 RON
Data publicării
14.07.2021 00:00
Data finalizării
14.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

742 RON

din 742 RON estimat