Atribuită
Cumpărare directă
ID produs Produs Cantitate Unitate 5009101 ADEZIV FLEXIBIL BAUMACOL FLEXUNI 25KG 10 BUC 4000332 ADEZIV CERESIT CM 17 25 KG 2 BUC 5002910 ADEZIV BAUDEMAN AD5 25KG 4 BUC 3020853 KADDA LAVOAR PE BLAT PATR. 41X41 AB53-V3 2 BUC 3019006 URINAR P101 K08-013 3 BUC 3003058 SIFON PISOAR DIAM.50 A50250 3 BUC 3000173 BASIC ALB VAS WC 403190 (92) 01CIL 2 BUC 3000203 BASIC ALB VAS WC 4G699101 (40339101) CPV 1 BUC 3001836 SLV REZERVOR RIO AP110 136.610.11.1 PN 3 BUC 3021483 BAT. METALIA 57 LAVOAR 57002/1.0 FV NOV 2 BUC 3014028 JOLLYFLEX +VENTIL 1"1/4 32/40 8056/V 2 BUC 3005446 MANSON IESIRE WC EXCENTRIC RA374 1 BUC 3017946 RACORD WC EXTENSIBIL 290 - 590MM 1223 2 BUC 9501241 TRANSPORT STANDARD ZONA B 1 AU
- Număr anunț
- DA28386955
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Martonffi Janos Vlahita (CUI 4367418)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.333 RON
- Valoare atribuită
- 2.333 RON
- Data publicării
- 13.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.