Atribuită Cumpărare directă

3037854 MASINA SPALAT ARCTIC APL71015XLW1 1007,55 1 BUC 9501242 TRANSPORT STANDARD ZONA C 100,84 1 AU

Număr anunț
DA28384836
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC I.A.R. POGONEANU (CUI 32417368)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
42716120-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.108 RON
Valoare atribuită
1.108 RON
Data publicării
13.07.2021 00:00
Data finalizării
14.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.108 RON

din 1.108 RON estimat