Atribuită
Cumpărare directă
Furnizarea produselor din pachete conform tabel materiale necesare la Campusul Henri Coanda si caracteristicile acestora anexat prezentei, pe baza de contract de furnizare, fara plata suplimentara, la sediul Administrativ din Campus Social Henri Coanda din str. Umanitatii nr. 15, Constanta. Persoana de contact Viorel Negru telefon 0721266439.
- Număr anunț
- DA28375070
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRAȚIA FONDULUI IMOBILIAR S.R.L. (CUI 2746784)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44221000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.078 RON
- Valoare atribuită
- 14.078 RON
- Data publicării
- 12.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.