Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE NUMAR DE REFERINTA: 101326106 PRET DE CATALOG: 30.223,64 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: pachet COD SI DENUMIRE CPV: 44423000-1 Diverse articole (Rev.2) DESCRIERE: 10 6015651 PANOU ZN GARD VERDE 2000X2500 144 BUC 20 6047495 PRINDERE SURUB CAP T VERDE CU PIULITA 70... mai departe

Număr anunț
DA28374083
Autoritate contractantă
Comuna Virlezi (CUI 4412233)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.223 RON
Valoare atribuită
30.223 RON
Data publicării
12.07.2021 00:00
Data finalizării
13.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.223 RON

din 30.223 RON estimat