Atribuită
Cumpărare directă
5012484 DANKE D.INT ALB PERETII RESPIRA 25L 3 BUC 115,13 5012309 CT 7 GRUND UNIV.PT SUPRAFETE ABS. 5 L 3 BUC 20,45 5000339 DILUANT D 5070 0,9 L 6 BUC 9,02 5007537 LAC PARCHET MONOCOMPONENT L5310 4L 15 BUC 81,57 3026928 REZERVOR LAGUNA UNO 9L 196892 PN 3 BUC 105,04 3026362 ROBINET APA RECE ZS0822 3 BUC 63,02 3001373 ROBINET TEMPORIZARE PT URINAR TE855 R 6 BUC 121,84 5003518 ARACET CONSTRUCTII STICKY TIP B 1/1 5 BUC 5,15 1020851 DIBLU NYLON+SURUB 8x100 1pg=25 buc 1144 20 BUC 0,65 5013723 PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 50 MM 1 BUC 3,17 5013725 PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 70 MM 1 BUC 4,36 5013727 PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 100 MM 1 BUC 7,67 5013721 PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 30 MM 1 BUC 2,00 5014406 TRAFALET MICROFIBRA HOLZER PRO 250MM-509 4 BUC 29,74 5002000 VOPSEA PITURA ALB POLAR V53101 4L 1 BUC 56,86 5013181 POLISTICK CHIT CUTIT STEJAR DESCH.0,5 KG 1 BUC 11,02 7035016 FOLIE POLIETIL.COLOR 20M2/P 6,25x3,20M 3 PAC 14,16 1041078 EAGLE APLICA LED 1X3W NEGRU 17304/30/16 1 BUC 71,57 5001703 EMAIL IDEEA CREM 4L 6 BUC 80,66 7025524 SARE ANTIDERAPAJ 10KG 2 BUC 10,53
- Număr anunț
- DA28369307
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ”NICOLAE BALCESCU” ARAD (CUI 29045442)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.781 RON
- Valoare atribuită
- 3.781 RON
- Data publicării
- 12.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.