Atribuită
Cumpărare directă
10 1044998 HOFF PROIECTOR LED 30W BUC 8,00 84,99 571,36 108,56 20 6014955 MULTIBAT SAC 40KG SAC 6,00 24,95 125,80 23,90 30 5007377 PRIMUS MORTAR ADEZIV BCA 25KG(MZS 81) BUC 6,00 15,98 80,57 15,31 40 6007762 CIMENT STRUCTO PLUS 42,5R SAC 40 KG BUC 10,00 23,00 193,28 36,72 50 1027802 SET 5 CLEME DERIVATIE 5FIRE WAGO 222-415 SET 50,00 19,69 827,31 157,19 60 1027801 SET 5 CLEME DERIVATIE 3FIRE WAGO 222-413 SET 100,00 12,32 1.035,29 196,71 70 2001617 REDUCTIE A581 3/4-1/2 MF BUC 6,00 4,61 23,24 4,42 80 2001619 REDUCTIE A581 1-3/4 MF BUC 6,00 7,69 38,77 7,37 90 2001621 REDUCTIE A581 1-1/2 MF BUC 6,00 8,70 43,87 8,33 100 2001607 NIPLU 582 3/4’’MM(520) BUC 6,00 6,06 30,55 5,81 110 2001609 NIPLU 582 1/2’’MM(520) BUC 6,00 3,63 18,30 3,48 120 2013188 ROBINET DUBLU SERVICIU NICHELAT 1/2 BUC 6,00 23,42 118,08 22,44 130 7058170 TAMBUR CU FIR 3GC630 NEW DESIGN O-MAC BUC 4,00 99,00 332,77 63,23 140 5010693 PACHET VOP.LAV.WEISS 15L +AM 3L PROMO BUC 3,00 89,35 225,25 42,80 150 2000161 COT FIL INT-EXT 92 11/2 NE BM BUC 6,00 12,34 62,22 11,82 160 6000317 SARMA NEAGRA 4MM KG 7,00 7,00 41,18 7,82 170 6020618 VAR HIDRATAT SAC 20KG BUC 5,00 13,62 57,23 10,87
- Număr anunț
- DA28357916
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 01829 (CUI 4266987)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.825 RON
- Valoare atribuită
- 3.825 RON
- Data publicării
- 08.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.