Atribuită Cumpărare directă

POLIZOR PWS 700 /115mm 06033A2020 CIOCAN ROTO 1050W PANZER 4FUNC.PT82529 INVERTOR SUDURA 200A PANZER PT - MMA200S

Număr anunț
DA28355085
Autoritate contractantă
COMUNA ULMI (CONSILIUL LOCAL ULMI) (CUI 4344651)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.127 RON
Valoare atribuită
1.127 RON
Data publicării
08.07.2021 00:00
Data finalizării
09.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.127 RON

din 1.127 RON estimat