Atribuită Cumpărare directă

Produs Cantitate Unitate Pret/unit discountat Total (fara TVA) Total (TVA inclus) OSKAR AQUA LUCIOS EMAIL ALB PUR 2.5L 10 BUC 121 1.016,81 1.210,00 SPOR AQUA EMAIL BAZA DE APA BLEU 0,7L 13 BUC 29,5 322,27 383,5 MANER TELESCOPIC PT.TRAF ROSU 3M -EP3MRS 2 BUC 29,45 49,5 58,9 PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 60 MM 8 BUC 4,38 29,45 35,04 SPACLU INOX HOLZER MANER PVC 6 CM, 502 2 BUC 3,61 6,07 7,22 SPACLU INOX HOLZER MANER PVC 8 CM, 503 4 BUC 3,75 12,61 15 PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 20 MM 5 BUC 2 8,4 10 SIKACRYL AS ALB 300M 5 BUC 13,16 55,29 65,8 COMPAKT ADEZ.POLISTIREN 750 ML APLICATOR 8 BUC 22,62 152,07 180,96 TRAFALET POLIESTER 100X53MM MULTIC.MT10C 2 BUC 9,83 16,52 19,66 SET 2 ROLE POLIESTER 100X47MM MR10R 6 SET 9,26 46,69 55,56 ROL POLIACRI MULTI FATADA 180X95 H02-082 6 BUC 11,02 55,56 66,12 TRAFALET MULTICOL FATADA 180X95 H02-0821 2 BUC 15,34 25,78 30,68 PACHET VOP.INT.CORAL 17 L + AMORSA 4 L 1 BUC 169 142,02 169 AMORSA PERETE DANKE 4L 4 BUC 21,44 72,07 85,76 BANDA MASCARE BAUDEMAN 50MX50MM 4359-44 10 BUC 7,66 64,37 76,6 OSKAR PIGMENT 10 OCRU 180ML 2 BUC 40,76 68,5 81,52 SILICON CERESIT ACRYLAT 280ML CS11 2 BUC 10,02 16,84 20,04 DRISCA CAUCIUC HOLZER 8X23CM, 121 1 BUC 10,81 9,08 10,81 DRISCA PVC CU CAUCIUC HOLZER 12X26CM,110 1 BUC 13,09 11 13,09 DRISCA BURETE ABSORB HOLZER 12X26CM, 118 2 BUC 16,99 28,55 33,98 DRISCA BURETE SPONGIO HOLZER 12X26CM,115 1 BUC 14,4 12,1 14,4 DRISCA BURETE CAUCIUC HOLZER 8X23CM,131 1 BUC 20,88 17,55 20,88 DRISCA PVC CU BURETE PROFI 140X280X40M

Număr anunț
DA28353766
Autoritate contractantă
DIRECTIA ADMINISTRARE INFRASSTRUCTURA SPORTIVA BRASOV (CUI 21446554)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.352 RON
Valoare atribuită
11.352 RON
Data publicării
08.07.2021 00:00
Data finalizării
09.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.352 RON

din 11.352 RON estimat