Atribuită Cumpărare directă

Umbrela cadru metalic 3X3M, forma patrata,culoare crem,material poliester,greutate 20 kg.

Număr anunț
DA28347384
Autoritate contractantă
SERVICII PUBLICE ALEXANDRIA (CUI 27259202)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39295200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.151 RON
Valoare atribuită
20.151 RON
Data publicării
07.07.2021 00:00
Data finalizării
08.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.151 RON

din 20.151 RON estimat