Atribuită Cumpărare directă

PARCHET VARIO 8MM C32 V841 JARI OAK 30 PAC 46,37 4010177 PLINTA PVC VKP 53.01 ALB 2500x50 13 BUC 11,51 4010195 ELEM. LEG. VKP 53.01 ALB 4/S 3 SET 7,40 4010183 COLTAR INT. VKP 53.01 ALB 4/S 3 SET 8,40 4010189 COLTAR EXT. VKP 53.01 ALB 2/S 5 SET 4,20

Număr anunț
DA28344417
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "CAIUS IACOB (CUI 29032000)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44112240-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.609 RON
Valoare atribuită
1.609 RON
Data publicării
07.07.2021 00:00
Data finalizării
07.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.609 RON

din 1.609 RON estimat