Atribuită Cumpărare directă

BATERIE SMART LAVOAR ZS54803-323 NUMAR DE REFERINTA: 3026352 PRET DE CATALOG: 71,43 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 44411000-4 Articole sanitare (Rev.2) DESCRIERE: BATERIE SMART LAVOAR ZS54803-323

Număr anunț
DA28332715
Autoritate contractantă
CENTRUL FINANCIAR GRADINITA PP NR 20 ARAD (CUI 3520083)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
71 RON
Valoare atribuită
71 RON
Data publicării
05.07.2021 00:00
Data finalizării
06.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

71 RON

din 71 RON estimat