Atribuită
Cumpărare directă
ID produs Produs Cantitate Unitate Total (fara TVA) 5013930 VOPSEA LAVABILA KOBER CAFENIU P8.5L 20 BUC 1.485,04 5013928 VOPSEA LAVABILA KOBER PIERSICA P8.5L 5 BUC 371,26 5014853 VOPSEA LAVABILA KOBER CARAMEL P8.5L 15 BUC 1.113,78 5016605 VOPSEA LAVABILA W MENTA 65 P4L 10 BUC 392,02 5014856 VOPSEA LAVABILA KOBER ORANGE LUM .P8.5L 5 BUC 371,26 4000332 ADEZIV CERESIT CM 17 25 KG 10 BUC 580,84 5012817 SET TRAFALET 180X70 CU GRATAR HS 02-0221 10 BUC 141,51 5010272 BANDA MASCARE BAUDEMAN 50MX19MM 4359-40 20 BUC 49,41 5015453 PATRIOT AMORSA PERETE 5 L 6 BUC 45,33 1018206 DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100buc 3 PUN 78,15 5009716 SURUB RIG. AUTOFI. 212/3,5X35MM(250 BUC) 4 CUT 65,71
- Număr anunț
- DA28332286
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC COGEALAC (CUI 4707617)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.694 RON
- Valoare atribuită
- 4.694 RON
- Data publicării
- 05.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.