Atribuită
Cumpărare directă
CLOR INALB.PT RUFE CLOREL PARF.FLORAL 5L IGIENOL DEZINFECTANT UNIVERSAL VERDE 4 L RIVEX GLASS CLEAR 4L DETERGENT PARCHET USCARE RAPIDA 5L ALBIO DETERGENT GRESIE PARFUMAT 5L PIN EFEKT DETERGENT GRESIE PARFUMAT 5L OCEAN EFEKT SAPUN 5L FRESH ALBIO SAPUN 2L FRESH ALBIO BIOCARPET 750 ML LA PRET DE 500 ML IGIENOL DEZINFECTANT UNIVE.BLUE FRESH 1L MOP BUMBAC 300 GR. LAVETA BEWIFOOD 45X50CM ROSU 25BUC/SET PRONTO SPRAY MULTISUPRAFETE 300ML MANUSI MENAJ LADY ABA S FARAS MARGINE CAUCIUC PLASTINA 36014 SACI MENAJ 160L ULTRA REZIS.CAMI SACI MENAJ 35L/15BUC GALBEN MATURA STR 600 CU BUCSA COADA METALICA CROMATA 1,2 M 2565 MATURA INA+COADA METALICA 1.10 M COADA LEMN EUCALIPT 1.2 TRAFALET MICROFIBRA HOLZER PRO 250MM-509 PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 40 MM PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 100 MM DANKE 01 EM USC RAP ALB 10L OSK CERAMIC ULTRA LAV MAT D.INT ALB 2.5L PACH.SAVANA TEFLON INT 15L+AM 4L PROMO TERPINOL 5L
- Număr anunț
- DA28319295
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BILIESTI (CUI 28098015)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.425 RON
- Valoare atribuită
- 1.425 RON
- Data publicării
- 02.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.