Atribuită Cumpărare directă

Materiale electrice necesare execuției lucrărilor de amenajare a vestiarelor de la terenul de fotbal din satul Petroman, oraș Ciacova. Achiziția publică s-a inițiat în baza Referatului de necesitate nr.5794/01.07.2021.

Număr anunț
DA28314269
Autoritate contractantă
Primaria Oras Ciacova (CUI 4483889)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.145 RON
Valoare atribuită
2.145 RON
Data publicării
01.07.2021 00:00
Data finalizării
02.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.145 RON

din 2.145 RON estimat