Atribuită Cumpărare directă

DERULATOR 4 PRIZE CU CP 3x1,5MM 25M 1 156 156 BUC 131,09 156 GW CADRU APARENT 4M IP40 GW27004 1 14,18 14,18 BUC 11,92 14,18 SYA SET 5 INTRERUPATOARE 16A 1M GW20571 1 31,9 31,9 BUC 26,81 31,9 , conform referatului de necesitate 1665/30.06.2021

Număr anunț
DA28313863
Autoritate contractantă
Teatrul pentru copii Arlechino Brasov (CUI 4688523)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
169 RON
Valoare atribuită
169 RON
Data publicării
01.07.2021 00:00
Data finalizării
01.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

169 RON

din 169 RON estimat