Atribuită Cumpărare directă

1.Acid formic 85% teh.Se comercializeaza la recipient de 20 litri: 12 buc.

Număr anunț
DA28396657
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
PROTAR SERVICE SRL (CUI 5066847)
Cod CPV
24310000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.640 RON
Valoare atribuită
5.640 RON
Data publicării
15.07.2021 00:00
Data finalizării
16.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.640 RON

din 5.640 RON estimat