Atribuită
Cumpărare directă
1. Acid acetic glacial,Merck cod 100063 L 2 54 108 128.52 2. Acid clorhidric suprapur Fluka, cod 84415 500 ml 1 280 280 333.2 3. Acid clorhidric 0.1 N 1000ml 1 13,9 13,9 16.541 4. Acid sulfuric 95-97% , Merck, cod 100731 2500ml 2 52 104 123.76 5. Alcool etilic p.a., min 96%, reziduu la evaporare max 0.001% L 15 36 540 642.6 6. Apa oxigenata 30% indigen L 3 11 33 39.27 7. Apa distilata European Drinks 1,5 L 50 2,2 110 130.9 8. Cloroform p.a. puritate ≥99.8, Merck, cod 102445 2,5 L 2 94 188 223.72 9. Clorhidrat de hidroxilamina p.a., puritate min.99% 500g 1 239 239 284.41 10. Orto-fenantrolina indigen p.a. 10 g 1 206 206 245.14 11. n-hexan pentru cromatografie, reziduu <1mg/l, cod 104391 2500ml 2 197 394 468.85 12. Hidroxid de sodiu pellete, puritate >99%, Merck, cod 106498 1000 g 2 47,5 95 113.05 13. Sulfat de mercur anhidru p.a. 250g 1 605 605 719.95 14. MRC Oxigen dizolvat QC 3077, Sigma – Aldrich; ISO 17025; ISO 1732 500 ml 1 579 579 689.01 15. Certi Pur MRC KCL 1.14mS/cm (25°C), Merck, 500 ml 1 830 830 987.7 16. MRC - Total phenolics QC1134 , Sigma-Aldrich USA/ISO CEI 17025:2005,ISO 17034 2 ml 1 336 336 399.84 TOTAL 4647
- Număr anunț
- DA28386632
- Autoritate contractantă
- Administratia Bazinala de Apa Buzau Ialomita (CUI 23706189)
- Furnizor / câștigător
- PROTAR SERVICE SRL (CUI 5066847)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.647 RON
- Valoare atribuită
- 4.647 RON
- Data publicării
- 13.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.