Atribuită
Cumpărare directă
Unitate PC Asus ExpertCenter D500MA-5104000520: CPU i5-10400, 2900 MHz (6C, 12T)| RAM 8GB 3200 MHz DDR4 (Max 64GB) | Stocare: SSD 512GB | Video integrat Intel UHD Graphics 630 |Unitate optica: DVD+/-RW | Porturi si Conexiuni: 2xPCI-Express 3.0 1x, 1xPCI-Express 3.0 16x, 3xM. 2, 1xPCI, LAN Gigabit, 1x15pin D-sub, 1xHDMI, 1xDisplayPort, 1xAudio-In , 1xIesire audio, 1xMicrofon, 4xUSB 2.0, 4xUSB 3.2, 2xPorturi seriale (PS/2), 1xCastijack, 1xRJ45;Putere sursa: 180 Watt| Aceesorii incluse: Mouse si tastatura| 7 in 1 Card Readerextern; GARANTIE 2 ani. Conform oferta detaliata depusa si inregistrata la Registratura TUIASI cu nr. 18036 din 29.06.2021.
- Număr anunț
- DA28391730
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
- Furnizor / câștigător
- A & B COMPUTERS SRL (CUI 17582078)
- Cod CPV
- 30000000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.160 RON
- Valoare atribuită
- 23.160 RON
- Data publicării
- 14.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.