Atribuită
Cumpărare directă
Monitor LG UltraWide 29'' 29WP60G-B; LED, IPS, rezolutie 2560 x 1080, 21:9; anti-glare, Timp de raspuns: 1 ms; Luminozitate: 250 cd/mp; contrast 1000:1; rata de refresh 75 Hz; porturi: 1 x HDMI, 1 x DisplayPort, 1 x Audio out (headphone), 1 x USB Type-C; VESA 100x100 mm; Garantie: 2 ani . Conform oferta detaliata depusa si inregistrata la Registratura TUIASI cu nr. 18036 din 29.06.2021.
- Număr anunț
- DA28391545
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
- Furnizor / câștigător
- A & B COMPUTERS SRL (CUI 17582078)
- Cod CPV
- 30000000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.156 RON
- Valoare atribuită
- 1.156 RON
- Data publicării
- 14.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.