Atribuită
Cumpărare directă
Laptop Gigabyte AERO 17 HDR XD; procesor Intel Core i7-11800H, 2.3 GHZ, display 17.3" UHD, HDR; placa video dedicata: NVIDIA GeForce RTX 3070Q 8GB DDR6; RAM: 32GB DDR4; Stocare: 1TB SSD; Sistem operare preinstalat: Windows 10 Pro; Mouse USB inclus; Garantie 2 ani. Conform oferta detaliata depusa si inregistrata la Registratura TUIASI cu nr. 18036 din 29.06.2021.
- Număr anunț
- DA28391339
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
- Furnizor / câștigător
- A & B COMPUTERS SRL (CUI 17582078)
- Cod CPV
- 30000000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.016 RON
- Valoare atribuită
- 12.016 RON
- Data publicării
- 14.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.