Atribuită Cumpărare directă

Cuvete compatibile cu analizorul automat Hemochron Signature Elite si Jr. Se utilizeaza ca proba sange proaspat integral. Masoara timpul de coagulare activat (ACT) pentru nivele de heparina. Impachetare: 45 cuvete/ cutie.

Număr anunț
DA28375395
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
Cod CPV
33141000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.975 RON
Valoare atribuită
6.975 RON
Data publicării
12.07.2021 00:00
Data finalizării
15.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.975 RON

din 6.975 RON estimat