Atribuită Cumpărare directă

Licenta sistem informatic de afisare informatii la intrarea in sala de judecată.

Număr anunț
DA28382703
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL PRAHOVA (CUI 2998315)
Furnizor / câștigător
INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
Cod CPV
48810000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.638 RON
Valoare atribuită
24.638 RON
Data publicării
13.07.2021 00:00
Data finalizării
15.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.638 RON

din 24.638 RON estimat