Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: 4 x Solid State Drive (SSD) Samsung 870 EVO, 2TB, 2.5", SATA III MZ-77E2T0B/EU - pret unitar 1115 lei + TVA 1 x Switch ATEN US234-AT, 4x USB 3.0, 2x USB-B female, Black - pret unitar 294 lei + TVA TOTAL - 4754 lei + TVA

Număr anunț
DA28404651
Autoritate contractantă
DIRECTIA NATIONALA ANTICORUPTIE (CUI 14838148)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
30237000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.754 RON
Valoare atribuită
4.754 RON
Data publicării
15.07.2021 00:00
Data finalizării
16.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.754 RON

din 4.754 RON estimat