Atribuită
Cumpărare directă
2 buc x Cartus toner HP 415X black cap. mare W2030X pt. HP LJ M454, M479; cap. 7.5k pag OEM:W2030X - pret unitar 770 lei + TVA 2 buc x Cartus toner HP 415A cyan W2031A pt. HP LJ M454, M479; cap. 2.1k pag OEM:W2031A - pret unitar 495 lei + TVA 2 buc x Cartus toner HP 415A yellow W2032A pt. HP LJ M454, M479; cap. 2.1k pag OEM:W2032A - 495 lei + TVA 2 buc x Cartus toner HP 415A magenta W2033A pt. HP LJ M454, M479; cap. 2.1k pag OEM:W2033A - 495 lei + TVA 2 buc x RICOH SP-C220E (406052) CARTUS TONER BLACK - pret unitar 328 lei + TVA 2 buc x RICOH SP-C220E (406053) CARTUS TONER COLOR CYAN - pret unitar 360 lei + TVA 2 buc x RICOH SP-C220E (406054) CARTUS TONER COLOR MAGENTA - pret unitar 360 lei + TVA 2 buc x Toner Ricoh 406055 / 406768 Original SP C220N - pret unitar 360 lei + TVA TOTAL - 7326 lei + TVA
- Număr anunț
- DA28404573
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30125120-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.326 RON
- Valoare atribuită
- 7.326 RON
- Data publicării
- 15.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.