Atribuită Cumpărare directă

Cablu de exterior F/UTP 300/24, Cat.5e, manta PE, negru, Fca, halogen-free 1000m pret unitar : 2,216 ron fara TAV / metru liniar valoare : 2216 ron fara TVA

Număr anunț
DA28385760
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
32421000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.216 RON
Valoare atribuită
2.216 RON
Data publicării
13.07.2021 00:00
Data finalizării
16.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.216 RON

din 2.216 RON estimat