Atribuită
Cumpărare directă
Pachet echipamente de retea, compus din : Switch Planet GSW-1820VHP 16-Port buc 10 pret unitar fara TVA: 1140 ron valoare fara TVA : 11400 ron Aparat etichetat BROTHER PTE550WVP buc 1 pret unitar fara TVA :892 ron valoare fara TVA : 892 ron NVR 32 canale NVR5432-4KS2 buc 1 pret unitar fara TVA : 1660 ron valoare fara TVA : 1660 ron Camera IP Exterior IPC-HFW2431T-ZS-27135-S2 cu alimentator buc 15 pret unitar fara TVA :648 ron valoare fara TVA : 9720 ron Ubiquiti UniFi Acess Point WAVE 2 UAP-AC-HD buc. 10 pret unitar fara TVA :1137 ron valoare fara TVA : 11370 ron Total fara TVA : 35042 ron
- Număr anunț
- DA28375206
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 32420000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.042 RON
- Valoare atribuită
- 35.042 RON
- Data publicării
- 12.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.