Atribuită
Cumpărare directă
3 buc. SUPORT VIDEOPROIECTOR PERETE VOGELS EPW6565 - pret unitar : 446 ron fara TVA / valoare 1338 ron fara TVA 4 buc. Suport monitor ART Holder L-24 Universal for monitor LCD/LED black 13-32''+notebook desk moutin pret unitar : 251 ron fara TVA / valoare 1004 ron fara TVA 10 buc. Prelungitor Bachmann, 6 prize, impamantare, protectie copii ,intrerupator, 3 metri - pret unitar : 41 ron fara TVA / valoare 410 ron fara TVA 4 buc. Prelungitor Bachamnn CONNECTUS 6xCEE7/3 PC, cu intrerupator, 1xPST, cordon 5m, H05VV-F 3G1.5 (protectie supratensiune) pret unitar 114 ron fara TVA / valoare 456 ron fara TVA Total fara TVA : 3208 ron
- Număr anunț
- DA28335766
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.208 RON
- Valoare atribuită
- 3.208 RON
- Data publicării
- 06.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.