Atribuită
Cumpărare directă
Multifunctional laser mono Canon MF449X dimensiune A4 (Printare ,Copiere, Scanare,Fax), viteza 38ppm, duplex, rezolutie max 600x600dpi,memorie 1GB RAM, alimentare hartie 250 coli, limbaj de printare UFRII,PCL 5c, PCL6, Adobe® PostScript, imprimare de pe USB , Google CloudPrint Ready Impriamre securizata, imprimare coduri de bare, copiere 38ppm, pana la 999 copii, marire-micsorare 25-400%, scanare colorrezolutie optica 600X600 dpi, enhanced 9600 X 9600 dpi, scanare catre e-mail, PC, USB, retea, cloud, viteza modem fax 33.6Kbps, memorie fax 512pagini,ADF 50 coli, volum de printare max 80000 pagini/luna, ecran LCDtactil 12.7cm, interfata: USB 2.0 Hi-Speed, 10BASE-T/100BASE-TX/1000Base-T, Wireless 802.11b/g/n, Wireless Direct Connection GoogleCloud Print, Apple Air Print, consumabil: CRG057 (3100 pagini),CRG057H (10000 pagini). Cablu USB GARANTIE 2 ANI
- Număr anunț
- DA28308475
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE (CUI 26288978)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.580 RON
- Valoare atribuită
- 7.580 RON
- Data publicării
- 01.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.