Atribuită Cumpărare directă

ADV 1229435 KIT DISTRIBUTIE DACIA DOKKER OE B 1 197,48 197,48 POMPA APA DACIA DOKKER OE B 1 180,67 180,67 KIT ACCESORII DACIA DOKKER OE B 1 214,29 214,29 FILTRU POLEN DACIA DOKKER OE B 1 33,61 33,61 FILTRU AER DACIA DOKKER OE B 1 25,21 25,21 DISC FRANA DACIA DOKKER OE SET 1 294,12 294,12 PLACUTE FRANA DACIA DOKKER OE SET 1 159,66 159,66 AMORTIZOARE FATA VOLKSWAGEN POLO BENZINA OE B 2 239,5 479 BIELETA STABILIZATOARE VW POLO BENZINA OE B 2 92,44 184,88 BUCSI BRAT FATA SPRE SPATE VW POLO BENZINA OE B 2 42,02 84,04 RADIATOR RACIRE APA VW POLO BENZINA OE B 1 294,12 294,12 FILTRU AER VOLKWAGEN MOTORINA OE B 1 54,62 54,62 FILTRU ULEI VOLKWAGEN MOTORINA OE B 1 28,87 28,87 FILTRU POLEN VOLKWAGEN MOTORINA OE B 1 63,03 63,03 FILTRU COMBUSTIBIL VOLKSWAGEN MOTORINA OE B 1 126,05 126,05 DISC FRANA FATA VOLKWAGEN MOTORINA OE B 2 277,31 554,62 PLACUTE FRANA FATA VW MOTORINA OE SET 1 163,87 163,87 PLACUTE FRANA SPATE VW MOTORINA OE SET 1 138,66 138,66 SET STERGATOARE VW MOTORINA OE SET 1 80,87 80,87 DISC FRANA FATA VOLKWAGEN BENZINA OE B 2 222,69 445,38 PLACUTE FRANA FATA VW BENZINA OE SET 1 163,03 163,03 DISC FRANA SPATE VW BENZINA OE B 2 197,48 394,96 PLACUTE FRANA SPATE VW BENZINA SET 1 126,05 126,05 AMORTIZOR SPATE VW BENZINA B 2 252,1 504,2 PROTECTIE AMORTIZOR VW BENZINA SET 1 92,56 92,56 BUCSA BRATE FATA SPRE FATA VW BENZINA B 2 33,61 67,22 SET STERGATOARE VW BENZINA SET 1 92,44 92,44 FILTRU ARE OE MERCEDES BENZ B 1 50,42 50,42 FILTRU POLEN OE MERCEDES BENZ OE B 1 63,03 63,03 FILTRU

Număr anunț
DA28485164
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Brasov (CUI 4383979)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.484 RON
Valoare atribuită
6.484 RON
Data publicării
29.07.2021 00:00
Data finalizării
30.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.484 RON

din 6.484 RON estimat