Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTA: PACHET COMPLET MATERIALE CONSUMABILE AUTO, ASTFEL: 1. Curea compresor aer VW Crafter AVX 13 X 1000 La: 2 buc. 2. Curea 12 x 1450: 10 buc. 3. Curea compresor pentru RABA 12 x 8 x 1300: 10 buc. 4. Filtru ulei pentru RABA: 5 buc. 5. Filtru combustibil motorină pentru RABA: 10 buc. 6. Filtru combustibil motorină pentru ARO 243D: 10 buc. 7. Supapă frână pentru RABA, cod AE1201: 2 buc. 8. Bec stop frână 12V: 10 buc. 9. Bec poziţie 12V: 10 buc. 10. Plăcuţe frână spate Renault Kangoo 2017: 2 set. - serie sasiu: VF1FW51M158601216. 11. Lavetă ibemol ulei şi vaselină: 3 role. - lungime: 50 m/rolă; - lăţime: 100 cm. 12. Diluant: 50 litri. - termen de valabilitate: minim 18 luni; - recipient capacitate 500 – 1000 ml. 13. Alcool tehnic: 30 litri. - termen de valabilitate: minim 18 luni; - recipient capacitate 500 – 1000 ml. 14. Soluţie spălat parbriz auto pentru vară: 100 litri. - termen de valabilitate: minim 18 luni; - recipient capacitate 5 litri. 15. Apă distilată: 50 litri. - termen de valabilitate: minim 18 luni; - recipient capacitate 10 litri. 16. Bandă adezivă textilă pentru cablaje 19mm x 10m: 10 buc. 17. Şmirghel: 50 ml. Dimensiuni: - granulaţie 80: 10 ml; - granulaţie 600: 10 ml; - granulaţie 800: 10 ml; - granulaţie 1000: 10 ml; - granulaţie 1600: 10 ml; 18. Disc tăiere metal 230 x 3 mm: 4 buc. - termen de valabilitate: minim 18 luni; - recipient capacitate 10 litri.

Număr anunț
DA28472495
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02052 (CUI 4515190)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.123 RON
Valoare atribuită
2.123 RON
Data publicării
28.07.2021 00:00
Data finalizării
30.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.123 RON

din 2.123 RON estimat