Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE DIRECTA: 1. Colier metalic: 10 buc. - din sârmă cu şurub; - diametru strângere: 98-103 mm. 2. Colier metalic: 10 buc. - din sârmă cu şurub; - diametru strângere: 50 mm. 3. Furtun pentru absorţie: 18 ml. - diametru 45 mm; - grosime 4,7 mm; - material PVC. 4. Perie sârmă: 30 buc. - material fir: alamă; - lungime: 285 mm; - material mâner: PVC. 5. Disc tăietor: 6 buc. - pentru motocoasă; - 40 dinţi; - cutit cu pastile vidia dublu; - 255 x 25,4 mm; - material: din oţel carbon, durabil şi uşor; - calitate superioară. 6. Disc tăietor: 6 buc. - pentru motocoasă; - 40 dinţi; - cutit cu pastile vidia dublu; - 300 mm; - material: din oţel carbon, durabil şi uşor; - calitate superioară.
- Număr anunț
- DA28472418
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 02052 (CUI 4515190)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.147 RON
- Valoare atribuită
- 1.147 RON
- Data publicării
- 28.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.