Atribuită Cumpărare directă

ADV 1229190 1 RADIATOR RACIRE APA RABA(CUPRU CU 5 CELULE) B 1 974,79 974,79 2 SUPORT RADIATOR RACIRE RABA (COMPATIBIL PT. RADIATOR CU 5 CELULE B 1 327,73 327,73 3 POMPA APA RABA B 1 331,93 331,93 1634,45

Număr anunț
DA28463609
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Barbu Catargiu" al Judetului Ialomita (CUI 4231741)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.634 RON
Valoare atribuită
1.634 RON
Data publicării
27.07.2021 00:00
Data finalizării
28.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.634 RON

din 1.634 RON estimat