Atribuită
Cumpărare directă
ADV 1227479 ULEI TRANSMISIE T90 L 60 7,56 453,6 ULEI MOTOR KROSS 20W50 L 140 13,87 1941,8 ULEI AMESTEC STHIL L 3 24,37 73,11 ULEI UNGERE LANT STHIL L 20 10,92 218,4 ULEI H 46 L 20 7,56 151,2 ULEI MOTOR MULTITURBO ARAL 15W40 L 40 14,65 586 ULEI MOTOR MULTITURBO ARAL 10W40 L 40 17,61 704,4 4128,51
- Număr anunț
- DA28451846
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "SERBAN CANTACUZINO" AL JUDETULUI PRAHOVA (CUI 2998382)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 09211100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.128 RON
- Valoare atribuită
- 4.128 RON
- Data publicării
- 23.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.