Atribuită
Cumpărare directă
Curea trapezoidala 1114 ARO 243 D Buc 5,00 O,JU Colier 6,00 6 2,94 3,50 20,99 2 toba esapament ARO @ 50 mm Buc Buc 4,00 4 46,22 55,00 220,01 3 Termostat DAC 4 Racitor de ulei SAVIEM PT TAB 79 Buc 2,00 714.28 849,99 1.699,99 Pompa iniectie RABA Buc 1,00 1 1386,55 1.650,00 1.650,00 b Releu temporizare tip 4320 24Y pt. slgrSEIgIE q{ Buc 4,00 4 37,81 44,99 179,98 7 Bec24x 5 RABA 16215 FA Buc 20,00 20 0,71 0,84 1 6,90 8 Bolt sabot spate RABA Buc 4,00 4 20,17 24,00 96,01 o Supapa de siguranta pentru 2 circuite DAC Buc 3,00 79,83 9s,00 284,99 10 Releu schimbarefaza24 V tip 91651( releu Buc 4,00 4 79,83 95,00 379,99 2.00 a 11 I ntrerupator semnalizare DAC Buc 15,13 18,00 36,01 4.) Supapa aer El87 tip AE4'1 10 Buc 2,00 79,83 95,00 190,00 13 I ntrerupator stergator parbriz RABA Buc 2,00 2 16,81 20,00 40,01 14 Releu 1611 Buc 4,00 4 20,01 23,81 95,25 1E Supapa RE 1110 Buc 1,00 1 75,63 90,00 90,00 TOTAL VALOARE (fdri TVA ) 4.233,27 le m
- Număr anunț
- DA28429295
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01158 (CUI 14740360)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.233 RON
- Valoare atribuită
- 4.233 RON
- Data publicării
- 21.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.